OZVUČENIE & OSVETLENIE

V tejto sekcii ponúkame na prenájom kompletné zostavy zvukovej techniky, resp. ozvučenia vrátane príslušenstva, ktoré sú vhodné pre ozvučenie všetkých akcií v interiéroch / exteriéroch. 

 

— ZOSTAVA  „AKU – 12V / 100W

Aktívna reprosústava s výkonom až 100W r. m. s., je vhodná pre všetky akcie s menším počtom ľudí bez nutnosti sieťového napájania 230V. Zostava je napájaná vstavaným akumulátorom s vysokou kapacitou čo umožňuje používať sústavu v činnosti pri plnom výkone minimálne 8 hodín.

Sústava ma zabudované 2ks bezdrôtové mikrofóny s, dosahom do 30m, taktiež RÁDIO AM/FM, taktiež zabudovaný USB/SD CARD prehrávač, samozrejmosťou je aj BLUETOOTH. Sústavou ozvučíte predovšetkým všetky kongresy, zasadnutia, mítingy a menšie akcie do 50 ľudí, pričom nemusíte použiť elektrické napájanie zo siete 230V.

Prenájom 33€ / akcia do 24 hodín

 

— ZOSTAVA „STANDART 2x500W“ 

Kvalitná FULL RANGE zostava je určená pre ozvučenie stredných a väčších akcií v interiéroch aj exteriéroch s kapacitou cca 100-150 ľudí. Je vyskladaná s kompletnou prepojovacou kabelážou. Zostavu môžeme doplniť podľa Vášho želania o  6 kanálový mixážný pult s USB prehrávačom + 2ks káblových mikrofónov, tak aby ste s ničím nemali starosti. Výkon zostavy je  2X300W rms / 2x500W hudobný výkon. 

Prenájom 66€ / akcia do 24 hodín

 

— Mixážny pult  RYM141 ( Deejay mix-pult )

Kvalitný analógový mixážny pult zo staršej produkcie, avšak vyniká svojim excelentným zvukom, širokou škálou pripojenia signálu ( 7 vstupov ) + možnosť pripojiť aj 2 mikrofóny !!!

Prenájom k našim zostávam GRÁTIS !!!

 

— Mixážný pult ML802 DUSBx

Univerzálný mixážny pult vhodný pre pripojenie mikrofónov, klávesov, gitár a CD prehrávačov. Mixážny pult má vstavaný USB MP3 prehrávač !!! Taktiež zabudovaný EFEKTOR !!! K dispozícií má až 4 mono vstupy a 2 stereo vstupy, celkovo 6x zariadení. Trojpásmové korekcie, hlasový efektor, USB prehrávač. KVALITKA 🙂

Prenájom k našim zostávam GRÁTIS !!! 

 

— Mikrofón PM03

Kvalitný káblový mikrofón ktorý je naozaj „dobrý“… Vhodný pre hovorené slovo a reč, spev a vokály. Vieme dodať aj z dlhším káblom, podľa želania !

Prenájom k našim zostávam GRÁTIS !!!

 

— Svetelný LED efekt  „STINGER 3v1“

Výborný svetelný LED efekt s vysokým obsahom výkonom až 36W, t. j. viac ako 300W svetelný výkon klasického svetelného efektu so žiarovkou!!! Naviac obsahuje LASER zeleno/červený ktorý vytvára obrazce a tvary v priestore + 8ks LED 3W (200W skutočného výkonu) bielych diód pre nasvietenie priestoru. Vďačný a kvalitný efekt. 

Prenájom k našim zostavám GRÁTIS !!!