NAJLEPŠIA PENOVÁ SHOOW

Ponúkame Vám NAJLEPŠIU penovú shoow s našími profesionálnými penovými delami & penostrojmi s certifikovanými kvapalinami pre výrobu penovej zmesi, ktoré sú nezávadné a vhodné aj pre citlivú jemnú detskú pokožku!

Penovú show robíme v interiéroch aj exteriéroch s kompletným príslušenstvom, obsluhou a dodávkou kompletného systému do Vášho podniku, resp. na Vaše podujatie.

Peníme NA VŠETKÝCH EVENTOCH, ako sú detské párty ale aj párty pre dospelých, stredné párty, kluby & puby, veľké priestory & OPEN – AIR !

  1. PENOVÁ SHOW s penostrojmi pre interiér

Penová show „INTERIÉR“ je vhodná pre všetky menšie akcie ako svadby, plesy, firemné akcie & párty, menšie disko kluby, detské akcie a pod. Základom shoow sú 2ks výkonné penostroje značky ANTARI, ktoré penu vypúšťajú v kaskádach, pena sa ukladá a rozlieva po celom parkete (postupné vypúšťanie peny). Dĺžka penovej show je cca 1 hodina s 20 litrovou penovou zmesou, prípadne je možnosť zvýšiť dávku podľa Vášho želania. Vhodné pre parkety do veľkosti 10×10 metrov (10m2)…

K penovej shoow ponúkame 20L penovej kvapaliny v cene GRÁTIS !!!

( Každá ďaľšia náplň 5 litrov-ej kvapaliny len za 15,00€ )

CENA (vrátane obsluhy) : 149,00€

2. PENOVÁ SHOW s penovým delom pre interiér / exteriér

Penová shoow „S PENOVÝM DELOM“ je vhodná pre všetky exteriéry, resp. pre väčšie akcie ako sú firemné eventy, detské párty & diskotéky, programy na deň detí, letné tábory, festivaly a pod. POUŽÍVAME ORIGINÁLNE PENOVÉ DELÁ – CANÓNY & ORIGINÁLNE PENOVÉ ZMESI !!! Dĺžka penovej shoow je cca 15-20 minút s dávkou 200 litrov-ej penovej zmesi, ktorú prípadne môžeme navýšiť podľa Vášho želania. Vďaka vysokému výkonu je pena striekaná do priestoru až do vzdialenosti cca 5 – 7 metrov, s výkonnejším penovým delom až 7 – 10 metrov. Používame VÝHRADNE značkové a certifikované kvapaliny na výrobu penovej zmesi !

K PENOVEJ SHOOW ponúkame 1x DÁVKU 200L zmesi v cene GRÁTIS !!!

( Každá ďaľšia dávka 200 litrovej penovej zmesi len za 50,00€ )

CENA (vrátane obsluhy) : už od 199,00€

Pri produkcii peny dodržujte naše bezpečnostné pokyny a upozornenia a riadte sa podľa nich ! Zároveň si dôkladne prečítajte vyvesené informačné letáky pri produkcii penovej shoow.

Za zabezpečenie všetkých potrebných hygienických opatrení podľa aktuálného COVID AUTOMAT-u je zodpovedný organizátor podujatia.